Jak fungujeme

aneb proces, který zajistí kvalitní zboží k Vám na regál
postup start
postup

1. Second hand přivezeme

Second hand textil dovážíme ze západní Evropy, převážně z Německa, ze Švýcarska, z Nizozemska a z Belgie. Textil pochází z pouličních sbírek nebo od charitativních organizací. Týdně importujeme přes 200 tun zboží.

had vpravo
postup

2. Roztřídíme

Více než 250 našich zkušených zaměstnanců textil roztřídí pro jednotlivé trhy. Ve společnosti máme zavedený systém třídění. Výstupní kontrola kvality je prováděna skladovými mistry. Na český trh dodáváme pouze módní značkové a kvalitní second hand oblečení za úžasné ceny. Ručíme za kvalitu i módnost. Navíc Vám nabízíme hned 3 jakosti – A+K (nové nebo minimálně nošené kvalitní oblečení), B (lehce obnošené oblečení bez žmolků, děr a fleků) a U (obnošení oblečení).

postup
had vpravo
postup

3. Zabalíme

Při Vaší první návštěvě Vás seznámíme s veškerým sortimentem a ukážeme Vám rozdíl mezi třemi nabízenými kvalitami. Sami si ověříte, že textil, který je srovnán v našich vozících, vyrovnán v regálech, nebo již zabalen v igelitových pytlích, splňuje naše záruky na jeho kvalitu.

had vpravo
postup

4. Nabídneme Vám nebo exportujeme

Na český trh, velkoodběratelům a koncovým zákazníkům, dodáváme pouze 10% z celkového objemu. Týdně vyvážíme 200 tun tříděného textilu, z toho 10% do ostatních států Evropské unie, na Ukrajinu, 30% do Afrických států (Angoly, Konga, Ghany apod.) a 20% do Pákistánu. Zbylých 40% je distribuováno pro další recyklaci dle materiálu – svetrovina, bavlna, riflovina,…

Rozhovor pro Český rozhlas: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3689174

10%
zboží dodáváme na český trh
9%
zboží dodáváme do států EU, Ukrajiny a Ruska
27%
zboží dodáváme do Afrických států (Angoly, Konga, Ghany apod.),
18%
zboží dodáváme na Blízký východ
30%
zboží je distribuováno pro další recyklaci
6%
zboží nejde recyklovat a jde na skládku

A proč jsme tak úspěšní?

Podnikáme v nových a vysoce moderních prostorech, které byly projektovány přímo za účelem třídění second hand textilu. Velmi dbáme a ručíme za kvalitu dodávaného second hand oblečení. Tím zajišťujeme spokojenost Vašich zákazníků – tedy potažmo právě i tu Vaši. Velmi dbáme na třídící systém, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout jen to nejlepší, a rádi se k  nám vraceli. Ve spolupráci s našimi zákazníky pravidelně měníme systém třídění sortimentů tak, aby jednotlivé kvality vyhovovaly aktuálním módním trendům. Máme více než 25 let zkušeností a know-how. Udržujeme kvalitní obchodní vztahy s  dodavateli ze západních zemí Evropské unie, ale i z dalších zemí, kam second hand oblečení vyvážíme.

Kontaktujte nás